SAVE 30% ON WHEAT & HUMMEL - CLICK HERE

0,00 zł
0

Nie masz produktów w koszyku.

Search

Buty zimowe

Zimowe buty dla dzieci

Nadeszło zimno i Twoje dziecko potrzebuje pary butów zimowych, aby utrzymać stopy w cieple przez całą zimę. Na houseofkids.com znajdziesz duży wybór butów zimowych dla chłopców i dziewczynek oraz butów zimowych dla małych i dużych dzieci. Niezależnie od tego, czy szukasz pary wspaniałych butów zimowych, praktycznych butów zimowych, czy ciepłych butów zimowych, mamy wszystko, co powyżej, zarówno do przedszkola, jak i szkoły. Niektórzy wybierają buty zimowe z rzepem, koronką, długą lub krótką cholewką. Niektórzy wybierają buty zimowe ze skóry, a inni wybierają tekstylia. Mamy buty zimowe zarówno od Bisgaard, jak i Angulus, które słyną z pięknych butów z prawdziwej skóry oraz buty zimowe z surową gumową podeszwą. Bisgaardskie buty są dobre zarówno dla normalnych, jak i wąskich stóp, a Angulus świetnie sprawdzą się na szerokich stopach. Mamy również klasyczne buty zimowe firm ECCO, Hummel, Timberland, Petit Nord + wiele innych. Najlepsze buty zimowe dla dzieci? Trafiłeś na właściwe miejsce!

 

Zimowe buty dla dzieci z długą i krótką cholewką

To, czy wybierzesz krótki, czy długi wałek, jest po prostu kwestią gustu. Mamy piękne modne botki zimowe z długą cholewką dla dziewczynek lubiących nosić sukienki lub spódnice i rajstopy. Zobacz naszą ofertę zimowych butów dla dziewczynek tutaj.

Mamy również buty zimowe z wysoką cholewką zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, a także te z niską cholewką - znowu to kwestia gustu, które z nich Twoje dziecko lubi nosić. Długi trzonek jest szczególnie praktyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które są bardzo aktywne i często bawią się na świeżym powietrzu, ponieważ trzonek sięga wyżej wokół kostki, zapewniając wsparcie i utrzymując ciepło stóp i kostek. Zobacz naszą ofertę zimowych butów dla chłopców tutaj.

W przypadku małych dzieci dobrze jest wybrać buty z krótką cholewką, ponieważ małe dzieci mają krótsze łydki i wolą mieć buty, które są łatwe do chodzenia i zapewniają większą swobodę ruchów.

Skórzane buty zimowe dla dzieci

Niektórzy wolą zimowe buty z prawdziwej skóry. Może to wynikać między innymi z dopasowania i wyglądu. To, co lubisz, jest całkowicie kwestią osobistego gustu. Buty zimowe z prawdziwej skóry zapewniają dobre środowisko wewnętrzne dla stóp Twojego dziecka, pozwalając mu oddychać, gdy robi się zbyt gorąco. Prawdziwa skóra jest żywym materiałem i dlatego może zachować swoją jakość, jeśli będziesz pamiętać o pielęgnacji i konserwacji butów. Prawdziwa skóra nie jest w 100% wodoodporna, ale większość butów skórzanych ma wbudowaną membranę TEX. Przeczytaj więcej o membranie TEX w dalszej części.

 

Buty zimowe nieskórzane

Niektórzy wolą buty zimowe, które nie są wykonane ze skóry, ale są wykonane np. ze sztucznej skóry lub materiału tekstylnego. Jest to zawsze całkowicie osobisty gust, jeśli chodzi o konserwację, przedział cenowy i wygląd. Sztuczna skóra i tekstylia nie są tak trwałe jak prawdziwa skóra i nie zatrzymują wody w ten sam sposób. Mogą mieć wbudowaną membranę TEX, ale materiał tekstylny nie jest materiałem naturalnym, takim jak skóra i dlatego nie pozwala stopom dziecka oddychać tak samo, jak prawdziwa skóra. Jednak sztuczna skóra i tekstylia są łatwiejsze w utrzymaniu, ponieważ nie wymagają ciągłej pielęgnacji, np. smarem do skóry.  

 

Buty zimowe z ciepłą podszewką

Być może myślisz: Czy podszewka jest wystarczająco ciepła dla stóp mojego dziecka? O ile buty mają membranę Tex, para z bawełnianą wyściółką może być równie ciepła jak para z wełnianą wyściółką. Mamy buty zimowe z podszewką w 100% z naturalnej wełny, podszewką syntetyczną i bawełnianą. Większość butów skórzanych jest wykonana z wełnianą wyściółką, natomiast buty syntetyczne mają syntetyczną wyściółkę, która wygląda jak wełna, lub bawełnianą wyściółkę. Do wyboru jest wiele różnych butów zimowych, a wszystko zależy od gustu. Ale naturalny materiał zapewnia lepszą oddychalność i lepsze środowisko wewnętrzne dla stóp.

Oddychające buty zimowe z TEX lub Gore-Tex

Czy też nie rozumiecie, jaka jest różnica, kiedy ludzie mówią o „butach z membraną TEX” i „butach z Gore-Texu”?

Mamy tutaj odpowiedź - w rzeczywistości wbudowana membrana TEX w buty to dokładnie to samo, co wybór pary butów Gore-tex. Tex i goretex to tylko dwaj różni dostawcy membran tex, każdy z własną nazwą. Gore-tex jest jednak zarejestrowanym znakiem towarowym i prawdopodobnie jest również najczęściej omawiany.

 

Ale jak działa membrana TEX?

Membrana TEX to cienka warstwa pomiędzy zewnętrzną skórą buta a wewnętrzną wyściółką. Oznacza to, że membrana nie jest widoczna. Membrana składa się z maleńkich porów, które są tak małe, że woda nie może przedostać się przez nią. I odwrotnie, pory są wystarczająco duże, aby pot ze stóp odparował. Oznacza to, że stopy mogą oddychać i być suche. Pamiętaj, aby używać butów TEX tylko wtedy, gdy temperatura spada do 5 stopni lub poniżej. 

Buty zimowe z TEX zapewniają następujące korzyści: Utrzymują stopy w cieple i suchości, są wodoodporne, zapewniają dobrą oddychalność, a tym samym optymalne środowisko dla stóp.

 

Wodoodporne buty zimowe

Czy buty zimowe powinny być wodoodporne? Być może byłeś w sytuacji, w której Twoje dziecko - po długim dniu zabawy na śniegu i deszczu ze śniegiem - wraca do domu z mokrymi stopami i denerwuje Cię kupowanie dokładnie tych butów zimowych, które uważałeś za wodoodporne?

Buty zimowe z membraną TEX są wodoodporne, ale nie spodziewaj się, że będą tak wodoodporne jak para kaloszy. Żadne buty zimowe nie wytrzymają całego dnia w śniegu i deszczu. Ale czy Twoje dziecko może uniknąć zmarznięcia stóp, jeśli musi spędzić cały zimowy dzień w deszczową pogodę? Sprawdź tutaj nasz duży wybór termicznych i gumowych butów zimowych. Pamiętaj jednak, że gumowe buty zimowe nie powinny zastępować pary prawdziwych butów zimowych, ale należy je traktować jako uzupełnienie. Kalosze nie zapewniają takiego samego wsparcia ani komfortu dla stóp Twojego dziecka.

 

Wkładki do butów zimowych

Zawsze kupuj buty dziecięce z wkładkami! Stopy dzieci rosną szybko, a czasami wolniej, a następnie mogą mieć gwałtowny wzrost w ciągu sezonu. Być może doświadczyłeś, że Twoje dziecko pominęło cały rozmiar! Zalecamy dodatkowe 1,5-2 cm miejsca na wzrost w butach zimowych. To daje wystarczająco dużo miejsca na rozwój i miejsce na parę dobrych skarpet. Małe dzieci powinny mieć mniej miejsca na rozwój niż starsze dzieci, ponieważ w przeciwnym razie buty mogą być zbyt trudne do wprowadzenia i nie zapewniać optymalnego wsparcia. Należy również wspomnieć, że podszewka pary butów zimowych często zajmuje trochę miejsca, więc pamiętaj, że może być konieczne zwiększenie rozmiaru.

 

Czy można zdać buty zimowe?

Rzadko radzimy oddawać buty dla dzieci, ponieważ używane buty są dostosowane do dziecka, które je wcześniej nosiło. Oznacza to, że dzieci otrzymają parę butów dopasowanych do stopy innego dziecka, ponieważ wszystkie stopy są wyjątkowe i dlatego nie będą dobrze pasować. Może to mieć wpływ na sposób, w jaki dziecko chodzi, a także na jego postawę.

 

Pielęgnacja butów zimowych, impregnacja i suszenie mokrych butów

Zimowa pogoda i zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci mogą być trudne na parach butów zimowych. Zanim jednak zrezygnujesz i zapomnisz, że jeszcze kiedykolwiek będą ładnie wyglądać, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym pielęgnacji butów zimowych. Przy odpowiedniej pielęgnacji buty zimowe można odświeżyć i stać się odporne na wiatr, pogodę i zabawę dzieci. Buty zimowe powinny wystarczyć na cały sezon. Zawsze pamiętaj, aby zaimpregnować buty przed ich użyciem. Istnieje impregnacja zarówno dla skóry, jak i materiału syntetycznego. Dobrym pomysłem jest czyszczenie butów środkiem impregnującym co miesiąc w sezonie użytkowania. Pamiętaj, że impregnacja sprawia, że buty są hydrofobowe, ale nie wodoodporne. Impregnacja pomaga odpychać mokre błoto i brud bez powstawania plam na skórze. Radzimy zawsze najpierw przeczytać butelkę i postępować zgodnie z instrukcjami!

Jeśli buty zmokły, pamiętaj, aby je wysuszyć - ale nie w suszarce ani na kaloryferze, ponieważ może to wysuszyć skórę, uszkodzić podeszwy, rzepy i szwy. Włóż papier gazetowy do butów, ale pamiętaj, że jeśli but ma lekką wewnętrzną wyściółkę, zwinąć ręcznik kuchenny wokół papieru gazetowego, aby gazeta nie zabrudziła podszewki. Po wyschnięciu buta możesz usunąć zaschnięty brud i błoto miękką szczotką. Jeśli buty zimowe są wykonane z gładkiej skóry, ważne jest, aby stale je smarować smarem skórzanym, ponieważ skóra może z czasem wysychać i pękać. Smar do skóry zapewnia również miękkość i wygodę butów.

 

Wyprzedaż butów zimowych dla dzieci

Szukasz przecenionych butów zimowych? W takim razie spójrz na naszą kategorię outlet, w której możesz znaleźć parę w rozmiarze, jakiego potrzebuje Twoje dziecko. Często starsze modele i kolory, które nie są sprzedawane w sezonie, mają obniżone ceny. Zaoszczędź na butach zimowych dla dzieci na houseofkids.com

- Jeśli masz pytania dotyczące rozmiaru butów zimowych lub czegokolwiek innego, zanim zdecydujesz się na zakup - skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Ci dokonać wyboru.

 

Znaleziono 88 produktów
 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy eddie

  Bisgaard

  But zimowy eddie

  263,40 zł

  439,00 zł

  29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy URBAN SNOWBOARDER

  Ecco

  But zimowy URBAN SNOWBOARDER

  317,40 zł

  529,00 zł

  28 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy URBAN SNOWBOARDER

  Ecco

  But zimowy URBAN SNOWBOARDER

  317,40 zł

  529,00 zł

  28 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Tommy Hilfiger

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  32

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Tommy Hilfiger

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 26 28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 26 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Hunter

  Wheat

  But zimowy Hunter

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Toni

  Wheat

  But zimowy Toni

  299,40 zł

  499,00 zł

  25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Sonni

  Wheat

  But zimowy Sonni

  317,40 zł

  529,00 zł

  28 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Timian

  Wheat

  But zimowy Timian

  299,40 zł

  499,00 zł

  29 31 32

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Hunter

  Wheat

  But zimowy Hunter

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 26 27 28 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Hunter

  Wheat

  But zimowy Hunter

  281,40 zł

  469,00 zł

  27 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Toni

  Wheat

  But zimowy Toni

  299,40 zł

  499,00 zł

  25 27

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Timian

  Wheat

  But zimowy Timian

  299,40 zł

  499,00 zł

  29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Lesley

  Wheat

  But zimowy Lesley

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 27 28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Stewie

  Wheat

  But zimowy Stewie

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Stewie

  Wheat

  But zimowy Stewie

  281,40 zł

  469,00 zł

  29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Stewie

  Wheat

  But zimowy Stewie

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Stewie

  Wheat

  But zimowy Stewie

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 27 28 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Stewie

  Wheat

  But zimowy Stewie

  281,40 zł

  469,00 zł

  25 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy EXOSTRIKE

  Ecco

  But zimowy EXOSTRIKE

  335,40 zł

  559,00 zł

  31 34

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy FIRST

  Ecco

  But zimowy FIRST

  245,40 zł

  409,00 zł

  24 25 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy FIRST

  Ecco

  But zimowy FIRST

  233,40 zł

  389,00 zł

  24 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Sigge

  Wheat

  But zimowy Sigge

  299,40 zł

  499,00 zł

  26 27 28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Splash Jr

  Hummel

  But zimowy Splash Jr

  281,40 zł

  469,00 zł

  28 29 30 31 33

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24 26 27 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24 25 27 28 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24 25 26 29 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  Pom Pom

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24 26 27 28 29

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Crosslite Winter Tex Jr

  Hummel

  But zimowy Crosslite Winter Tex Jr

  215,40 zł

  359,00 zł

  27 28 29 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  En Fant

  But zimowy

  215,40 zł

  359,00 zł

  26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  En Fant

  But zimowy

  215,40 zł

  359,00 zł

  24 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  En Fant

  But zimowy

  215,40 zł

  359,00 zł

  24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  En Fant

  But zimowy

  215,40 zł

  359,00 zł

  24 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy FIRST

  Ecco

  But zimowy FIRST

  245,40 zł

  409,00 zł

  24 25 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy SOLICE K

  Ecco

  But zimowy SOLICE K

  317,40 zł

  529,00 zł

  27 28 29 30 31 32 35

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy EXOSTRIKE

  Ecco

  But zimowy EXOSTRIKE

  335,40 zł

  559,00 zł

  30 33

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Shearling Winter Boot

  Petit Nord

  But zimowy Shearling Winter Boot

  389,40 zł

  649,00 zł

  26 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Classic Winter Boot, lace

  Petit Nord

  But zimowy Classic Winter Boot, lace

  335,40 zł

  559,00 zł

  28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Scallop Winter Boot

  Petit Nord

  But zimowy Scallop Winter Boot

  335,40 zł

  559,00 zł

  24 25 28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Shearling Winter Boot

  Petit Nord

  But zimowy Shearling Winter Boot

  389,40 zł

  649,00 zł

  30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Shearling Winter Boot

  Petit Nord

  But zimowy Shearling Winter Boot

  389,40 zł

  649,00 zł

  30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Classic Winter Boot, lace

  Petit Nord

  But zimowy Classic Winter Boot, lace

  335,40 zł

  559,00 zł

  24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy fria

  Bisgaard

  But zimowy fria

  317,40 zł

  529,00 zł

  25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy evon

  Bisgaard

  But zimowy evon

  245,40 zł

  409,00 zł

  22

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy ellis

  Bisgaard

  But zimowy ellis

  281,40 zł

  469,00 zł

  25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy eliah

  Bisgaard

  But zimowy eliah

  317,40 zł

  529,00 zł

  24 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy edis

  Bisgaard

  But zimowy edis

  281,40 zł

  469,00 zł

  23

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  60%
  But zimowy Ebba

  Nature

  But zimowy Ebba

  423,60 zł

  1 059,00 zł

  39 40

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  60%
  But zimowy Ebba

  Nature

  But zimowy Ebba

  423,60 zł

  1 059,00 zł

  40

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  60%
  But zimowy Elm

  Nature

  But zimowy Elm

  235,60 zł

  589,00 zł

  25 26 28 29 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  26 28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy BIOM HIKE

  Ecco

  But zimowy BIOM HIKE

  281,40 zł

  469,00 zł

  22 23 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  Buty do nauki chodzenia storm

  Bisgaard

  Buty do nauki chodzenia storm

  263,40 zł

  439,00 zł

  23 25 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Splash Jr

  Hummel

  But zimowy Splash Jr

  281,40 zł

  469,00 zł

  28 29 30 32 33

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  23 24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  60%
  But zimowy eisa

  Bisgaard

  But zimowy eisa

  211,60 zł

  529,00 zł

  31

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy STREET TRAY K

  Ecco

  But zimowy STREET TRAY K

  317,40 zł

  529,00 zł

  36

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  23 24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  30 33

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  317,40 zł

  529,00 zł

  26 27 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy Classic Winter Boot, velcro

  Petit Nord

  But zimowy Classic Winter Boot, velcro

  317,40 zł

  529,00 zł

  22 24 26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  29 30

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy URBAN MINI

  Ecco

  But zimowy URBAN MINI

  233,40 zł

  389,00 zł

  24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  27 28 29 30 31

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  26

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  335,40 zł

  559,00 zł

  28

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy BIOM HIKE

  Ecco

  But zimowy BIOM HIKE

  281,40 zł

  469,00 zł

  22 24

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  23 25

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  Buty do nauki chodzenia storm

  Bisgaard

  Buty do nauki chodzenia storm

  263,40 zł

  439,00 zł

  23

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy doris

  Bisgaard

  But zimowy doris

  353,40 zł

  589,00 zł

  37

  Wybierz rozmiar

 • Dodaj do listy życzeń
  40%
  But zimowy

  angulus

  But zimowy

  281,40 zł

  469,00 zł

  23

  Wybierz rozmiar

Znaleziono 88 produktów

Zimowe buty dla dzieci

Nadeszło zimno i Twoje dziecko potrzebuje pary butów zimowych, aby utrzymać stopy w cieple przez całą zimę. Na houseofkids.com znajdziesz duży wybór butów zimowych dla chłopców i dziewczynek oraz butów zimowych dla małych i dużych dzieci. Niezależnie od tego, czy szukasz pary wspaniałych butów zimowych, praktycznych butów zimowych, czy ciepłych butów zimowych, mamy wszystko, co powyżej, zarówno do przedszkola, jak i szkoły. Niektórzy wybierają buty zimowe z rzepem, koronką, długą lub krótką cholewką. Niektórzy wybierają buty zimowe ze skóry, a inni wybierają tekstylia. Mamy buty zimowe zarówno od Bisgaard, jak i Angulus, które słyną z pięknych butów z prawdziwej skóry oraz buty zimowe z surową gumową podeszwą. Bisgaardskie buty są dobre zarówno dla normalnych, jak i wąskich stóp, a Angulus świetnie sprawdzą się na szerokich stopach. Mamy również klasyczne buty zimowe firm ECCO, Hummel, Timberland, Petit Nord + wiele innych. Najlepsze buty zimowe dla dzieci? Trafiłeś na właściwe miejsce!

 

Zimowe buty dla dzieci z długą i krótką cholewką

To, czy wybierzesz krótki, czy długi wałek, jest po prostu kwestią gustu. Mamy piękne modne botki zimowe z długą cholewką dla dziewczynek lubiących nosić sukienki lub spódnice i rajstopy. Zobacz naszą ofertę zimowych butów dla dziewczynek tutaj.

Mamy również buty zimowe z wysoką cholewką zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, a także te z niską cholewką - znowu to kwestia gustu, które z nich Twoje dziecko lubi nosić. Długi trzonek jest szczególnie praktyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które są bardzo aktywne i często bawią się na świeżym powietrzu, ponieważ trzonek sięga wyżej wokół kostki, zapewniając wsparcie i utrzymując ciepło stóp i kostek. Zobacz naszą ofertę zimowych butów dla chłopców tutaj.

W przypadku małych dzieci dobrze jest wybrać buty z krótką cholewką, ponieważ małe dzieci mają krótsze łydki i wolą mieć buty, które są łatwe do chodzenia i zapewniają większą swobodę ruchów.

Skórzane buty zimowe dla dzieci

Niektórzy wolą zimowe buty z prawdziwej skóry. Może to wynikać między innymi z dopasowania i wyglądu. To, co lubisz, jest całkowicie kwestią osobistego gustu. Buty zimowe z prawdziwej skóry zapewniają dobre środowisko wewnętrzne dla stóp Twojego dziecka, pozwalając mu oddychać, gdy robi się zbyt gorąco. Prawdziwa skóra jest żywym materiałem i dlatego może zachować swoją jakość, jeśli będziesz pamiętać o pielęgnacji i konserwacji butów. Prawdziwa skóra nie jest w 100% wodoodporna, ale większość butów skórzanych ma wbudowaną membranę TEX. Przeczytaj więcej o membranie TEX w dalszej części.

 

Buty zimowe nieskórzane

Niektórzy wolą buty zimowe, które nie są wykonane ze skóry, ale są wykonane np. ze sztucznej skóry lub materiału tekstylnego. Jest to zawsze całkowicie osobisty gust, jeśli chodzi o konserwację, przedział cenowy i wygląd. Sztuczna skóra i tekstylia nie są tak trwałe jak prawdziwa skóra i nie zatrzymują wody w ten sam sposób. Mogą mieć wbudowaną membranę TEX, ale materiał tekstylny nie jest materiałem naturalnym, takim jak skóra i dlatego nie pozwala stopom dziecka oddychać tak samo, jak prawdziwa skóra. Jednak sztuczna skóra i tekstylia są łatwiejsze w utrzymaniu, ponieważ nie wymagają ciągłej pielęgnacji, np. smarem do skóry.  

 

Buty zimowe z ciepłą podszewką

Być może myślisz: Czy podszewka jest wystarczająco ciepła dla stóp mojego dziecka? O ile buty mają membranę Tex, para z bawełnianą wyściółką może być równie ciepła jak para z wełnianą wyściółką. Mamy buty zimowe z podszewką w 100% z naturalnej wełny, podszewką syntetyczną i bawełnianą. Większość butów skórzanych jest wykonana z wełnianą wyściółką, natomiast buty syntetyczne mają syntetyczną wyściółkę, która wygląda jak wełna, lub bawełnianą wyściółkę. Do wyboru jest wiele różnych butów zimowych, a wszystko zależy od gustu. Ale naturalny materiał zapewnia lepszą oddychalność i lepsze środowisko wewnętrzne dla stóp.

Oddychające buty zimowe z TEX lub Gore-Tex

Czy też nie rozumiecie, jaka jest różnica, kiedy ludzie mówią o „butach z membraną TEX” i „butach z Gore-Texu”?

Mamy tutaj odpowiedź - w rzeczywistości wbudowana membrana TEX w buty to dokładnie to samo, co wybór pary butów Gore-tex. Tex i goretex to tylko dwaj różni dostawcy membran tex, każdy z własną nazwą. Gore-tex jest jednak zarejestrowanym znakiem towarowym i prawdopodobnie jest również najczęściej omawiany.

 

Ale jak działa membrana TEX?

Membrana TEX to cienka warstwa pomiędzy zewnętrzną skórą buta a wewnętrzną wyściółką. Oznacza to, że membrana nie jest widoczna. Membrana składa się z maleńkich porów, które są tak małe, że woda nie może przedostać się przez nią. I odwrotnie, pory są wystarczająco duże, aby pot ze stóp odparował. Oznacza to, że stopy mogą oddychać i być suche. Pamiętaj, aby używać butów TEX tylko wtedy, gdy temperatura spada do 5 stopni lub poniżej. 

Buty zimowe z TEX zapewniają następujące korzyści: Utrzymują stopy w cieple i suchości, są wodoodporne, zapewniają dobrą oddychalność, a tym samym optymalne środowisko dla stóp.

 

Wodoodporne buty zimowe

Czy buty zimowe powinny być wodoodporne? Być może byłeś w sytuacji, w której Twoje dziecko - po długim dniu zabawy na śniegu i deszczu ze śniegiem - wraca do domu z mokrymi stopami i denerwuje Cię kupowanie dokładnie tych butów zimowych, które uważałeś za wodoodporne?

Buty zimowe z membraną TEX są wodoodporne, ale nie spodziewaj się, że będą tak wodoodporne jak para kaloszy. Żadne buty zimowe nie wytrzymają całego dnia w śniegu i deszczu. Ale czy Twoje dziecko może uniknąć zmarznięcia stóp, jeśli musi spędzić cały zimowy dzień w deszczową pogodę? Sprawdź tutaj nasz duży wybór termicznych i gumowych butów zimowych. Pamiętaj jednak, że gumowe buty zimowe nie powinny zastępować pary prawdziwych butów zimowych, ale należy je traktować jako uzupełnienie. Kalosze nie zapewniają takiego samego wsparcia ani komfortu dla stóp Twojego dziecka.

 

Wkładki do butów zimowych

Zawsze kupuj buty dziecięce z wkładkami! Stopy dzieci rosną szybko, a czasami wolniej, a następnie mogą mieć gwałtowny wzrost w ciągu sezonu. Być może doświadczyłeś, że Twoje dziecko pominęło cały rozmiar! Zalecamy dodatkowe 1,5-2 cm miejsca na wzrost w butach zimowych. To daje wystarczająco dużo miejsca na rozwój i miejsce na parę dobrych skarpet. Małe dzieci powinny mieć mniej miejsca na rozwój niż starsze dzieci, ponieważ w przeciwnym razie buty mogą być zbyt trudne do wprowadzenia i nie zapewniać optymalnego wsparcia. Należy również wspomnieć, że podszewka pary butów zimowych często zajmuje trochę miejsca, więc pamiętaj, że może być konieczne zwiększenie rozmiaru.

 

Czy można zdać buty zimowe?

Rzadko radzimy oddawać buty dla dzieci, ponieważ używane buty są dostosowane do dziecka, które je wcześniej nosiło. Oznacza to, że dzieci otrzymają parę butów dopasowanych do stopy innego dziecka, ponieważ wszystkie stopy są wyjątkowe i dlatego nie będą dobrze pasować. Może to mieć wpływ na sposób, w jaki dziecko chodzi, a także na jego postawę.

 

Pielęgnacja butów zimowych, impregnacja i suszenie mokrych butów

Zimowa pogoda i zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci mogą być trudne na parach butów zimowych. Zanim jednak zrezygnujesz i zapomnisz, że jeszcze kiedykolwiek będą ładnie wyglądać, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym pielęgnacji butów zimowych. Przy odpowiedniej pielęgnacji buty zimowe można odświeżyć i stać się odporne na wiatr, pogodę i zabawę dzieci. Buty zimowe powinny wystarczyć na cały sezon. Zawsze pamiętaj, aby zaimpregnować buty przed ich użyciem. Istnieje impregnacja zarówno dla skóry, jak i materiału syntetycznego. Dobrym pomysłem jest czyszczenie butów środkiem impregnującym co miesiąc w sezonie użytkowania. Pamiętaj, że impregnacja sprawia, że buty są hydrofobowe, ale nie wodoodporne. Impregnacja pomaga odpychać mokre błoto i brud bez powstawania plam na skórze. Radzimy zawsze najpierw przeczytać butelkę i postępować zgodnie z instrukcjami!

Jeśli buty zmokły, pamiętaj, aby je wysuszyć - ale nie w suszarce ani na kaloryferze, ponieważ może to wysuszyć skórę, uszkodzić podeszwy, rzepy i szwy. Włóż papier gazetowy do butów, ale pamiętaj, że jeśli but ma lekką wewnętrzną wyściółkę, zwinąć ręcznik kuchenny wokół papieru gazetowego, aby gazeta nie zabrudziła podszewki. Po wyschnięciu buta możesz usunąć zaschnięty brud i błoto miękką szczotką. Jeśli buty zimowe są wykonane z gładkiej skóry, ważne jest, aby stale je smarować smarem skórzanym, ponieważ skóra może z czasem wysychać i pękać. Smar do skóry zapewnia również miękkość i wygodę butów.

 

Wyprzedaż butów zimowych dla dzieci

Szukasz przecenionych butów zimowych? W takim razie spójrz na naszą kategorię outlet, w której możesz znaleźć parę w rozmiarze, jakiego potrzebuje Twoje dziecko. Często starsze modele i kolory, które nie są sprzedawane w sezonie, mają obniżone ceny. Zaoszczędź na butach zimowych dla dzieci na houseofkids.com

- Jeśli masz pytania dotyczące rozmiaru butów zimowych lub czegokolwiek innego, zanim zdecydujesz się na zakup - skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Ci dokonać wyboru.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE
ULUBIONE

Pokaż wszystkie (

)