SAVE 30% ON WHEAT & HUMMEL - CLICK HERE

0,00 zł
0

Nie masz produktów w koszyku.

Search

Smoczki

Smoczki w House of Kids

W House of Kids znajdziesz smoczki dla niemowląt i dzieci. Znajdziesz smoczki w różnych pięknych kolorach, takich jak czarny, szary, biały, kremowy, beżowy, brązowy, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, różowy, koralowy, jasnoniebieski, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy i ciemnoniebieski. Znajdziesz u nas smoczki wspaniałych marek takich jak  Bibs i Filibabba w różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziesz m.in. smoczki okrągłe, smoczki o ergonomicznym kształcie, smoczki lateksowe, smoczki silikonowe i smoczki z osłonkami skierowanymi na zewnątrz. Bez względu na to, czego szukasz i co Twoje dziecko lubi najbardziej, na pewno mamy to w House of Kids.

 

Smoczek dla niemowląt i dzieci

Kiedy dziecko się urodzi, staje się jasne do której grupy należy: tych, którzy używają smoczków, albo tych, którzy ich nie używają. Jednak wielu z nas kupiło je już przed porodem, żeby być przygotowanym, a szczegżlnie kiedy pakujemy szpitalną torbę.

Wtedy smoczki szybko stają się całkowicie magiczną rzeczą. Zarówno dlatego, że mogą w mgnieniu oka zapewnić dziecku bezpieczeństwo i spokój, ale także dlatego, że znikają jak rosa na słońcu… a to tylko w przeciągu godziny. Dlatego też, dobrze jest mieć duży wybór smoczków przy łóżku, w torbie do przewijania, na przewijaku, w samochodzie, jak i wszędzie indziej, ponieważ brakujący smoczek w niewłaściwym momencie może wywołać panikę nawet dla najbardziej doświadczonego rodzica. 

W House of Kids znajdziesz smoczki w każdym możliwym kolorze, dzięki czemu bez problemu dopasujesz smoczek do całodziennej stylizacjy, a maluszkowi zapewnisz spokój, który może tylko smoczek.

Od marki Bibs znajdziesz m.in. okrągłe smoczki z osłonkami skierowanymi na zewnątrz, aby wilgoć i ślina nie tworzyły wysypek ani grzybów wokół ust dziecka. Smoczki od Bibs można używać od urodzenia oraz dla dzeci, ponieważ główka smoczka jest dłuższa od innych smoczków, dzięki czemu idealnie pasuje zarówno do tych najmniejszych, jak i większych.

Od Filibabba znajdziesz podwójne opakowania smoczków w rozmiarze 0-6 miesięcy lub +6 miesięcy, ponieważ sama główka smoczka ma inny kształt i dlatego jest odpowiednia dla dzieci w różnym wieku. Smoczki Filibabba dostępne są w opakowaniach po 2 szt. a pudełko możesz używać do przechowywania smoczków np. w torbie na pieluchy, aby wyczyszczone smoczki nie brudziły się w podróży.

 

Smoczki dla dziecka na wyprzedaży

Każdego tygodnia otrzymujemy do sklepu nowe ekscytujące produkty i aby zrobić miejsce na wszystko, nieustannie przenosimy starsze modele i kolekcje do kategorii wyprzedaży.

Oznacza to, że już dziś możesz łatwo znaleźć smoczki po niższych cenach na wyprzedaży.

Kiedy robisz u nas zakupy, dobra obsługa zawsze towarzyszy zakupowi. Otrzymujesz 30-dniowe prawo do zwrotu, a przy zakupach za ponad 300 zl otrzymasz bezpłatną wysyłkę.

Znaleziono 193 produktów