SAVE 30% ON WHEAT & HUMMEL - CLICK HERE

0,00 zł
0

Nie masz produktów w koszyku.

Search

Zmieniłeś zdanie co do zakupu?

W House of Kids z przyjemnością zwrócimy pieniądze za każdy produkt (w tym produkty z wyprzedaży) w ciągu 30 dni od daty dostarczenia, jeśli z jakiegokolwiek powodu zmienisz zdanie co do zakupu.
Zwracane przedmioty należy starannie zapakować, umieszczając każdy przedmiot w oryginalnym opakowaniu z dołączonymi etykietami. Buty należy zwrócić w oryginalnych, nieuszkodzonych pudełkach, ponieważ są one uważane za część produktu.
Prosimy nie używać pudełek na buty jako zewnętrznego opakowania, ale o wysłanie ich w dodatkowym pudełku.
Nie możesz odmówić przyjęcia przesyłki zamówionej w House of Kids. Jeśli odmówisz przyjęcia przesyłki, musisz zapłacić za przesyłkę zwrotną. Nie zwrócimy kosztów wysyłki do nas. Jeśli nie chcesz zamówionego produktu, powinieneś odesłać go do nas. Zalecamy wysłanie przesyłki z możliwością śledzenia. W ten sposób będziemy mogli odnaleźć Twoją przesyłkę.

 

Jak zwrócić towar

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza zwrotu, który otrzymałeś wraz z zamówieniem i przesłanie go wraz z towarem do zwrotu.
Możesz odesłać nam towar na własny koszt na poniższy adres:

House of Kids

Jernaldervej 10

8300 Odder

Denmark

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy związane z procesem zwrotu, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy pod adresem mail@houseofkids.com
Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej zadbać o Twoje zwroty, ale dokonanie przelewu może potrwać do 5 dni roboczych od otrzymania towaru. Jeśli chcesz wymienić jeden artykuł na inny, złóż od razu nowe zamówienie, aby zapewnić szybką dostawę i aby paragon był zgodny z otrzymanymi artykułami.
Wszystkie specyfikacje i ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE
ULUBIONE

Pokaż wszystkie (

)

DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE POWYżEJ 300 zł
 

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy na wiadomości
w ciągu maksymalnie 24 godzin
w dni robocze.
 

Zadzwoń do nas

Udzielamy konsultacji telefonicznie
+45 87 800 406
 

Godziny pracy

  • Od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00